Olos Happy Mask

HAPPY MASK

Masky s barevným a zábavným designem, ze kterých si vyberete podle svých potřeb: hydratovat, matovat, vyhlazovat, zpevnit nebo uklidnit? Vyberte si tu nejvhodnější masku pro vás!Složení nových OLOS HAPPY MASK působí jako blesk: zatímco vy se věnujete svým každodenním úkolům, naneste masku na pleť a nechte působit 15 minut.
Ale nejenom to!
OLOS HAPPY MASK jsou také "spací masky", protože využívají klid a relaxaci nočních hodin, aby působili hlouběji a delší dobu. Proč v noci? Protože v tomto okamžiku má pokožka maximální absorpční a regenerační kapacitu.
Zvláště v ultra aktivních dnech se noc stává nezbytným prostředkem k tomu, aby bylo pokožce věnováno více času.
Masku můžete bezpečně a klidně zapomenout na obličeji, protože je absorbována, zatímco vy myslíte na jíné věci nebo usínate.

3 masky s neuvěřitelným účinkem, které dodávají radost a zlepšují náladu: skutečná kosmetika štěstí, díky výtažku z KOKOSU, který působí na produkci beta endorfinů, molekul zodpovědných za štěstí.

 

OLOSAGE


- OLOSAGE LIFTINGOVÁ PLEŤOVÁ MASKA PROAGE , pohlazení přirozeného mládí, bohatá na účinné látky PROAGE, která dodávají efekt „photoshop“, vyhlazují pleť a dodávají jí mladistvý a vitální look.

 

FRUTTI DI BOSCO

- FRUTTI DI BOSCO ABSOLUTNÍ DELIKÁTNÍ PLEŤOVÁ MASKA, kamarádka krásy, která zanechává pokožku měkkou, svěží a zářící. Obohacená o jahody, rybíz, borůvkové a malinové výtažky, které jsou uznávány pro své uklidňující vlastnosti, snižují zarudnutí a podráždění.

 

NETTARE DI ZUCCA

- NETTARE DI ZUCCA MASKA PRO DOKONALOU ROVNOVÁHU PLETI, díky suspenzi čerstvých buněk z dýně a výtažku z Fomes officinalis, působí na oblasti pleti zajišťujících optimální hydrataci a pomáhají regulovat rovnováhu mazových sekretů.

 

 

Položit otázku
Velmi rádi Vám zodpovíme Vaší otázku, popřípadě jakoukoliv připomínku.
Taktéž můžete tento formulář využít k předběžnému objednání v našem kosmetickém salonu DIBI PRAHA.

LaEstetica spol. s r.o.. U Kanálky 1585/9, Praha 2 Vinohrady
Tel: +420 222 220 935 (v době od 9.00h-17.00) kontaktní osoba: paní Marie Trupiano

Kontaktujte nás vyplněním níže uvedeného formuláře:
Pokud máte zájem se objednat na ošetření v našem kosmetickém salónu, prosím vyplňte níže uvedená data a my Vám zpětně potvrdíme Váš termín nebo v případě obsazenosti Vám zavoláme zpět.
Otevírací doba salonu je Po-Pá od 9h-18h.
1000 znaků vlevo