salon krasy a kometiky

VÍTEJTE VE SVĚTĚ 7mi HVĚZDIČKOVÉ KRÁSY

VÍTEJTE V NAŠEM DIBI MILANO.

Již několik let jsme výhradním dovozcem a distributorem italských výrobků DIBI a OLOS pro ČR a prvním otevřeným kosmetickým DIBI CENTREM v České republice. Kosmetika DIBI a OLOS jsou světoznámými značkami používanými v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě.

Složení výrobků DIBI a OLOS je výsledkem nejnovějších technologií a výzkumu v kosmetice a garantují jejich nejvyšší kvalitu

Péče o pleť je v našem salonu prováděna vysoce účinnými italskými přístroji APG TECHNOLOGIE, které jsou založeny na nejnovější technologii a splňují veškerá očekávání zákazníků.


K dokončení Vašeho kompletního pleťového ošetření patří samozřejmě také dekorativní kosmetika KORFF od italského výrobce Istituto Ganassini.
Korff je vysoce kvalitní farmaceutická kosmetika inspirovaná sofistikovanou krásou a elegancí, vzdálena jakékoliv formě okázalosti. Korff nabízí vesmír výrobků, které tvoří dekorativní kosmetiku v jasné syntéze barvy a péče a vysoce kvalitní výrobky v péči o pleť a tělo.

 

Salon krásy

Položit otázku
Velmi rádi Vám zodpovíme Vaší otázku, popřípadě jakoukoliv připomínku.
Taktéž můžete tento formulář využít k předběžnému objednání v našem kosmetickém salonu DIBI PRAHA.

LaEstetica spol. s r.o.. U Kanálky 1585/9, Praha 2 Vinohrady
Tel: +420 222 220 935 (v době od 9.00h-17.00) kontaktní osoba: paní Marie Trupiano

Kontaktujte nás vyplněním níže uvedeného formuláře:
Pokud máte zájem se objednat na ošetření v našem kosmetickém salónu, prosím vyplňte níže uvedená data a my Vám zpětně potvrdíme Váš termín nebo v případě obsazenosti Vám zavoláme zpět.
Otevírací doba salonu je Po-Pá od 9h-18h.
1000 znaků vlevo